DMCA Feragatnamesi
DMCA Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Sitede görünen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Sevgimanti.com federal Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (DMCA), DMCA ve diğer geçerli yasalara uygun olduğu iddia edilen ihlal bildirimlerine yanıt vererek uymaktadır. Yanıtımızın bir parçası olarak, sitede bulunan ve tarafımızca kontrol edilen veya işletilen materyallere erişimi kaldırabilir veya devre dışı bırakabiliriz. Sevgimanti.com ihlal ettiği iddia ediliyor, bu durumda, etkilenen materyali gönderen geliştiriciyle iletişime geçmeye çalışarak karşı bildirimde bulunabilmeleri için iyi niyetli bir girişimde bulunacağız, ayrıca dmca’ya uygun olarak.

İhlal Edici Bir Materyal Bildirimi veya Karşı Bildirim sunmadan önce, DMCA ve diğer geçerli yasalar kapsamındaki haklarınızı ve yükümlülüklerinizi daha iyi anlamak için bir avukata başvurmak isteyebilirsiniz. Aşağıdaki bildirim gerekliliklerine uyulması amaçlanmıştır sevgimanti.com ‘nin DMCA kapsamındaki hak ve yükümlülükleri, özellikle bölüm 512 (c) ve hukuki danışmanlık teşkil etmez.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

İhlal eden materyal hakkında bir bildirimde bulunmak için sevgimanti.com lütfen aşağıdaki ayrıntıları içeren bir bildirim sağlayın

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir geliştiricinin veya geliştirme ekibinin fiziksel imzası. Üçüncü taraf ajansların, ajansın tüm telif haklarını ele alabileceği “Fiziksel Yetkilendirme Mektubu” nun bir kopyasını sağlamaları gerekir.

İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin tanımlanması veya tek bir çevrimiçi sitede birden fazla telif hakkıyla korunan eserin tek bir bildirim kapsamında olması durumunda, söz konusu sitedeki bu tür eserlerin temsili bir listesi.

Bir e-postanın gövdesinde URL’ler sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.

Adres, telefon numarası ve varsa şikayet eden tarafla iletişim kurulabilecek bir e-posta adresi gibi servis sağlayıcının şikayet eden tarafla iletişim kurmasına izin verecek kadar makul bilgiler.

Şikayet eden tarafın, malzemenin şikayet edildiği şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inanca sahip olduğuna dair bir beyan.

Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna dair bir beyan, şikayetçi taraf iddia edilen (f) Bölüm 512 altında malzemenin veya etkinliğin ihlal olduğunu bilerek ve maddi görünen herhangi bir kişi zarar için sorumluluk tabi olabilir(Not ihlal münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna ve yalan yere yemin etme cezası altında.

Ardından, ihlal bildirimini e-posta yoluyla şu adrese gönderin: [email protected]