Kullanım Şartları
Kullanım Şartları – Sevgimanti.com
Bu kullanım koşulları (“kullanım koşulları”), tarafların hizmetlerimizin kullanımı ile ilgili yasal görevlerini belirler ve Sevgimanti.com (“site”). Lütfen bu Web sitesini kullanmadan önce lütfen okuyun.
Not: Sevgimanti.com Google, Google Play veya Android ile hiçbir şekilde ilişkili veya bağlı değildir. Google Inc bir ticari marka Android. Tüm uygulamalar ve oyunlar, kendi geliştiricilerinin veya yayıncılarının mülkü ve ticari markasıdır ve YALNIZCA ev veya kişisel kullanım içindir. Lütfen bunun farkında olun Sevgimanti.com ORİJİNAL APK DOSYASINI YALNIZCA ÜCRETSİZ UYGULAMALAR İÇİN PAYLAŞIN. TÜM APK DOSYASI, HERHANGİ BİR HİLE, SINIRSIZ altın YAMA VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMADAN GOOGLE PLAY’DEKİ DOSYAYLA AYNIDIR.
anlaşma
Bu kullanım koşulları, aranızda yasal bir sözleşmedir (bundan böyle “siz”, “sizin” veya “kullanıcı” olarak anılacaktır) ve Sevgimanti.com A.Ş. ana şirketi ve tüm iştirakleri ve bağlı kuruluşları da dahil olmak üzere (bundan sonra “Sevgimanti.com “, “biz”, “biz” veya “bizim”). Bu kullanım koşulları, sitemizi ve sitemizde şimdi veya gelecekte sunulabilecek tüm hizmetleri (yani arama) kullanabileceğiniz Hüküm ve Koşulları (“hizmetler”) ortaya koymaktadır. “Sitemiz” e yapılan atıflar, uygulanabilir olduğunda hizmetleri içerir.
Bu siteyi kullanmadan önce Gizlilik Politikamızı da incelemelisiniz.
Sitemizi kullanarak bu kullanım koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. Bu kullanım koşullarını zaman zaman size bildirimde bulunmaksızın değiştirebiliriz ve bu tür değişikliklere bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu nedenle, sitemizi her kullandığınızda bu kullanım koşullarını gözden geçirmelisiniz.
Sevgimanti.com sadece genel bilgi sağlar ve sitedeki hiçbir şey herhangi bir tavsiye, garanti veya onay biçimi olarak alınmamalıdır. Bu sitede yer alan içerik, bilgiler, makaleler, bağlantılar, resimler, grafikler ve diğer bilgiler yalnızca bilgi ve eğlence amaçlıdır ve profesyonel tavsiyenin yerine geçmez. Daha fazla bilgi edinmek için, sitemizin kullanımıyla ilgili kişisel gizlilikle ilgili soruları yanıtlamaya yardımcı olacak önemli bilgileri ayrıntılarıyla açıklayan Gizlilik Politikamızı incelemelisiniz.
1. Kullanım Kısıtlamaları
Sitemizde yer alan veya sunulan tüm bilgiler, içerik ve materyaller telif hakkıyla korunan mülkiyetimizdir veya içerik tedarikçilerimizin, lisans verenlerimizin veya lisans sahiplerimizin telif hakkıyla korunan mülkiyetidir. Tüm ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari kıyafetler bize ve / veya içerik tedarikçilerimize, lisans verenlere veya lisans sahiplerine aittir. Sitemizde yer alan hiçbir şey, fikri mülkiyetimize veya herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyetine (patentler, telif hakları ve ticari markalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir biçimde dolaylı, dolaylı veya başka bir şekilde herhangi bir lisans, hak, unvan veya menfaat vermez. Sitemizden hiçbir içerik veya materyal, bu kullanım koşullarını veya yürürlükteki yasaları ihlal edecek şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, iletilemez veya dağıtılamaz.
Sitemizi yalnızca kişisel kullanımınız için kullanacağınızı kabul edersiniz. Sitemizi ticari amaçlarla veya bize veya başka bir kişi veya kuruluşa zarar verecek şekilde kullanmamalısınız. Sitemizi, politikalarımızdan, prosedürlerimizden veya gereksinimlerimizden herhangi birini ihlal etmek veya sitemizin veya sunucularımızın veya ağlarımızın güvenliğine müdahale etmek, bozmak veya ihlal etmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygunsuz veya yasa dışı herhangi bir amaç için kullanmayacak veya kullanmaya çalışmayacaksınız. Ayrıca, sitemizi kullanımınızın yürürlükteki herhangi bir yerel, eyalet, federal, uluslararası veya diğer yasa, kural veya yönetmeliği ihlal etmemesini sağlamaktan siz sorumlusunuz.
Çocukların gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz. Bu sitenin 13 yaşın altındaki çocukları çekmek için tasarlanmadığını veya tasarlanmadığını bilmelisiniz. 13 Yaşın altındaki bir çocuk olduğunu bildiğimiz hiçbir kişiden kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamıyoruz.
2. Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar
Sitemizdeyken, köprü aracılığıyla kontrolümüz dışındaki üçüncü taraf web sitelerine yönlendirilebilirsiniz. Örneğin sitemiz, kullanıcı sorgularına veya reklamverenlerin, sponsorların veya içerik ortaklarının kendi sitelerine bağlantı vermek için reklam veya logo (lar) kullanabilecek veya kullanamayacak diğer bağlantılarına yanıt olarak arama sonuçları sağlayabilir. Sitemizden ayrılan bir bağlantıya tıkladığınızda, ineceğiniz sitenin tarafımızca kontrol edilemeyebileceğini ve farklı kullanım koşulları ve gizlilik politikalarının geçerli olacağını kabul edersiniz. Bu tür linklere tıklayarak şunları kabul etmiş olursunuz: Sevgimanti.com bu web sitelerinden veya bunlarla ilişkili içeriklerden veya hizmetlerden sorumlu değildir. Ayrıca, herhangi bir üçüncü taraf sitesinden gelen bağlantıları devre dışı bırakma hakkımızı saklı tutarız, ancak bunu yapma yükümlülüğümüz yoktur.
3. Elektronik Haberleşme
Herhangi bir nedenle bize e-posta gönderirseniz, bizimle elektronik olarak iletişim kurarsınız. Bunu yaparak, bizden elektronik olarak iletişim almayı kabul etmiş olursunuz. Sizinle e-posta yoluyla veya sitemizde bildirimler yayınlayarak iletişim kurabiliriz. Elektronik ortamda size sunduğumuz tüm bildirimlerin, açıklamaların, anlaşmaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olması için yasal gereklilikleri karşıladığını kabul edersiniz.
4. Politika Kısıtlamaları
Hafif ya da bizim sunucularına bir insanın makul olarak aynı dönemde geleneksel çevrimiçi bir web tarayıcısı kullanarak üretebilir daha belirli bir süre içinde daha fazla istek mesajı gönderir bir şekilde sitemizde erişen herhangi bir otomasyon sistemi kullanılarak veya fırlatan sitemize hasar, veya herhangi bir bağlı ağ, ya da başka herhangi bir şekilde sitemizin herhangi bir kişi veya varlığın kullanımı ya da keyfi, sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere, neden olmayacaksın. Yukarıdakilere bakılmaksızın, herkese açık arama motorlarının operatörleri örümcekleri yalnızca materyallerin ve sitemizin herkese açık aranabilir endekslerini oluşturmak amacıyla kullanabilir, ancak bu tür materyalleri önbelleğe almak veya arşivlemek için kullanamazlar.
Sitelerimizin altyapısına makul olmayan veya orantısız derecede büyük bir yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı kabul etmektesiniz.
5. feragatname
SİTESİ YOLUYLA SAĞLANAN SİTEMİZDE VEYA HİZMETLERİ, BİLGİ, İÇERİK VE MATERYALLER, “OLDUĞU GİBİ” TEMİN VE HERHANGİ BİR GARANTİ OLMADAN, YA DA VEYA ZIMNİ, DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI, TİCARETE UYGUNLUK VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İÇİN ZIMNİ GARANTİ; İHLALDE; PERFORMANS, İLGİLİ TİCARET VEYA KULLANIM DERSİN; VE HERHANGİ BİR GARANTİ AMAÇLI VEYA BEKLENTİLERİNİZ İÇİN SİTEMİZİN UYGUNLUĞU VE KALİTESİ İLE İLGİLİ İLGİLİ HERHANGİ BİR ZIMNİ GARANTİ. SİTEMİZDEKİ VEYA SİTEMİZ ÜZERİNDEN BİLGİ, İÇERİK VE MATERYALLERDE YER ALAN İŞLEVLERİN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI, KUSURLARIN DÜZELTİLECEĞİNİ VEYA SİTEMİZİN VEYA BU TÜR BİLGİ, İÇERİK VE MATERYALLERİ KULLANIMA SUNAN SUNUCULARIN VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLERDEN ARINMIŞ OLDUĞUNU GARANTİ ETMİYORUZ. AYRICA, BU TÜR BİR ZARARDAN DOLAYI İLGİLİ TÜM SERVİS, ONARIM VEYA GEREKLİ DÜZELTMENİN TÜM MALİYETİNİ ÜSTLENİRSİNİZ. MEVCUT VEYA SİTEMİZİN VEYA DOĞRULUĞU AKSİ TAKDİRDE, DOĞRULUK, BÜTÜNLÜK, KULLANILABİLİRLİK, GÜVENİLİRLİK, GÜVENLİK AÇISINDAN SİTEMİZDEN BAĞLANTI VERİLEN HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİ VEYA HİZMETLER HERHANGİ BİR ŞEKİLDE AKSİ TAKDİRDE İLGİLİ YAPILMIŞ BULUNAN VEYA SUNULAN HER TÜRLÜ BİLGİ, İÇERİK, MATERYAL, ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN KULLANIMI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR BEYAN YA DA SONUÇLAR İÇİN HERHANGİ BİR GARANTİ VEYA YAPMAYIZ.
SİTEMİZE VEYA SİTEMİZDEN BAĞLANAN ÜÇÜNCÜ TARAF BİR WEB SİTESİNDEN VEYA SİTEMİZDE YER ALAN ÜÇÜNCÜ TARAF BİLGİLERİNDEN, İÇERİĞİNDEN VEYA MATERYALLERİNDEN SATIN ALABİLECEĞİNİZ HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETTEN MEMNUN KALACAĞINIZDAN EMİN OLAMAYIZ. HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTESİNDE YER ALAN HERHANGİ BİR BİLGİ, İÇERİK VEYA MATERYALİN DOĞRULUĞUNU, EKSİKSİZLİĞİNİ VEYA GÜVENİLİRLİĞİNİ TEYİT ETMEK İÇİN HERHANGİ BİR İÇERİĞİ ONAYLAMIYORUZ VEYA HERHANGİ BİR ADIM ATMADIK. HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA VERMENİZ İSTENEBİLECEK HERHANGİ BİR BİLGİ, İÇERİK VEYA MATERYALİN GÜVENLİĞİ KONUSUNDA HERHANGİ BİR BEYANDA BULUNMAYIZ VEYA GARANTİ VERMEYİZ.
BU VESİLE İLE (A) SİTEMİZDE YER ALAN VEYA HİZMETLERİMİZ ARACILIĞIYLA SAĞLANAN BİLGİ, İÇERİK VE MATERYALLERLE, (B) ÜÇÜNCÜ TARAFLARA SAĞLADIĞINIZ BİLGİ, İÇERİK VE MATERYALLERLE İLGİLİ OLARAK SİTE ARACILIĞIYLA SUNULAN ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VEYA TEKLİFLERLE İLGİLİ OLARAK BİZE KARŞI HERHANGİ BİR İDDİADAN GERİ DÖNÜLMEZ BİR ŞEKİLDE FERAGAT EDERSİNİZ.
BAZI YARGILAMALAR ZIMNİ GARANTİLERİN HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEYEBİLİR, BU NEDENLE YUKARIDAKİ HARİÇ TUTMANIN BİR KISMI VEYA TAMAMI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.
6. Tazminat
Tazmin etmek, savunmak ve kabul, içerik sağlayıcıları, lisans verenleri, lisans, distribütör, acente temsilcileri ve diğer yetkili kullanıcılar ve yukarıda varlıkları’ ilgili bayileri, Distribütörleri, hizmet sağlayıcıları ve tedarikçileri, ve (topluca, “tazmin edilen taraflar”) yukarıda varlıkları’ ilgili bütün memurlara, yöneticileri, sahipleri, çalışanları, acenteleri, temsilcileri, haleflerini ve karşı da dahil olmak üzere her türlü kayıp, hasar, yükümlülük ve masraflar, ve zararsız sınırlama olmadan bizi meşgul ediyorsunuz , bu kullanım koşullarının sizin tarafınızdan ihlal edilmesinden doğan herhangi bir iddia veya sitemizi kullanımınızdan doğrudan veya dolaylı olarak doğan iddialarla bağlantılı olarak tazmin edilen tarafların uğradığı tazminat masrafları ve herhangi bir eylemin veya tehdit edilen eylemin araştırılması veya savunulması için yasal veya diğer ücret ve masraflar).
Tarafınızca tazminata tabi olan herhangi bir hususun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenerek ayrı avukat tutma hakkımızı saklı tutarız ve bu vesile ile bu tür bir iddianın savunmasında bizimle işbirliği yapmayı kabul edersiniz.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
HİÇBİR DURUMDA MIYIZ YA DA YÖNETİCİLERİMİZDEN HERHANGİ, MEMURLAR, ÇALIŞANLAR, AJANLAR, MÜTEAHHİTLER, BAĞLI KURULUŞLARI, İŞTİRAKLERİ, HALEFLERİ, ATAR YA DA DOĞRUDAN DAHİL ANCAK KAR KAYBI İLE SINIRLI DEĞİL, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, CEZAİ VEYA DOLAYLI ZARARLAR İÇİN HERHANGİ BİR DAVA İÇİN YA DA HERHANGİ BAŞKA BİR PARTİ İÇİN SORUMLU OLACAK, YA DA (DAHİL) BİLGİSAYARINIZA ZARAR İÇİN AMA İNTERNETTE BİR BİLGİ VEYA MALZEME İNDİRME VEYA ERİŞME KAYNAKLANAN ZARAR YA DA SAKLAMAK İÇİN VEYA TESLİM BAŞARISIZLIK, ZAMANINDA VEYA ZAMANSIZ BİR ŞEKİLDE, HERHANGİ BİR BİLGİ VEYA MALZEME GÖRÜNTÜLENEN, OR (VEYA SİTEMİZ, SİTEMİZİN İÇERİĞİ İLE BAĞLANTILI OLSUN YA DA OLMASIN BÜTÜN YER GÖSTERİMİZ, İHMAL, HATA, İHMAL, KUSURSUZ SORUMLULUK VEYA ÜRÜN SORUMLULUK VEYA ORTAYA ÇIKAN) SÖZLEŞME VEYA HAKSIZ FİİL HERHANGİ BİR TALEP, VEYA (İSTER ÇEVRİMDIŞI VEYA ÇEVRİMİÇİ) SİTEMİZ, KULLANICILARINDAN BU TÜR BİR ZARAR ÖNGÖRÜLEBİLİR OLSA DA YA DA YA DA BÖYLE BİR ZARAR İHTİMALİNDEN YAPICI BİLGİYE SAHİP TAVSİYE EDİLMİŞTİR. AYRICA, SİTEMİZ İLE DİĞER HERHANGİ BİR WEB SİTESİ, tarayıcı, HİZMET, yazılım VEYA DONANIM ARASINDAKİ HERHANGİ BİR UYUMSUZLUKTAN NE BİZİM, NE İÇERİK SAĞLAYICILARIMIZIN, LİSANS VERENLERİMİZİN, lisans SAHİPLERİMİZİN NE DE yukarıdaki kuruluşların ilgili satıcılarının, DİSTRİBÜTÖRLERİNİN, SERVİS sağlayıcılarının VEYA TEDARİKÇİLERİNİN SORUMLU VEYA YÜKÜMLÜ OLMADIĞINI KABUL EDERSİNİZ. BU BÖLÜMDEKİ VE BU KULLANIM ŞARTLARI’NIN BAŞKA YERLERİNDEKİ SINIRLAMALAR, İSTİSNALAR VE FERAGATNAMELER YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİDİR. BAZI YARGI BÖLGELERİ TESADÜFİ VEYA SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN ZARARLAR İÇİN SORUMLULUĞUN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEDİĞİNDEN, BU BÖLÜMÜN YUKARIDAKİ PARAGRAFININ BAZI BÖLÜMLERİ SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.
AYRICA, HİÇBİR DURUMDA DİREKTÖRLERİMİZDEN BİZ VEYA HERHANGİ BİR EDER, MEMURLARI, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, MÜTEAHHİTLER, BAĞLI KURULUŞLARI, İŞTİRAKLERİ, HALEFLERİ VEYA VEKİLLERİ BİLGİLER YA DA SİTEMİZE PERFORMANS VEYA HERHANGİ DURDURULMASI, KESİNTİYE UĞRAMASI VEYA GECİKMESİNDEN DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR NEDENLE ORTAYA ÇIKAN BAĞLANTI GÖRÜNTÜLENEN MALZEMENİN İÇERİĞİ, BÜTÜNLÜĞÜ, DOĞRULUĞU VEYA YASALLIĞI SORUMLU OLMAK, HİÇBİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN, BÖYLE BİR DEPREM, TANRININ, SEL, YANGIN, FIRTINA VE DİĞER DOĞAL AFET, HAREKET OLARAK MAKUL KONTROLÜMÜZ DIŞINDAKİ NEDENLERDEN, EMEK İHTİLAF VEYA TEHDİT BUNLARIN, SİVİL RAHATSIZLIK VEYA KARGAŞA, TERÖR EYLEMİ, KAMU PİYASALARININ BOZULMASI, SAVAŞ VEYA SİLAHLI ÇATIŞMA VEYA İNTERNET ERİŞİMİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE İŞİN YÜRÜTÜLMESİNDE GEREKLİ OLAN YETERLİ MALZEME, MALZEME, EMEK, ULAŞIM, GÜÇ VEYA DİĞER TEMEL MAL VEYA HİZMETİN ELDE EDİLEMEMESİ VEYA HERHANGİ BİR YASANIN DEĞİŞTİRİLMESİ VEYA KABUL EDİLMESİ, YÖNETMELİK, KURAL, YÖNETMELİK, DÜZEN, KARAR VEYA KARARNAME. SÖZLEŞMEDEKİ, HAKSIZ FİİLDEKİ (İHMAL DAHİL ANCAK BUNLARLA sınırlı OLMAMAK ÜZERE) VEYA SİTEMİZDEN KAYNAKLANAN VEYA SİTEMİZLE BAĞLANTILI OLAN HERHANGİ BİR HASAR, kayıp VE EYLEM nedeni İÇİN SİZE KARŞI TOPLAM SORUMLULUĞUMUZ HİÇBİR DURUMDA 100 ABD DOLARINI AŞMAYACAKTIR.
Genel Hükümler
Değiştirme veya durdurma, geçici veya kalıcı olarak, herhangi bir zamanda hakkına sahibiz, haber vermeden veya bunların herhangi bir bölümünü) sitesi. Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz.
Eğer bu kullanım koşullarının herhangi bir hükmünün, herhangi bir sebeple, tamamen ya da kısmen geçersiz, geçersiz, geçersiz veya uygulanamaz ilan edilmesi halinde, bu hüküm diğer tüm hükümler burada bütünlüklü bir ifadesi olacak ve bu Kullanım Koşullarını herhangi bir diğer hükmün geçerliliğini veya uygulanabilirliğini etkilemez veya zarar vermez; sağlanan, ancak, o mahkemenin yargı yetkisine sahip bu hüküm geçerli ve uygulanabilir hale getirmek için gerekli olduğu ölçüde bu hüküm değiştirebilir.
Arkansas Eyaleti, ABD yasaları, bu kullanım koşullarından kaynaklanan tüm konuları, farklı bir yargı alanının yasalarının uygulanmasını gerektirecek herhangi bir ihtilafa veya yasa seçimi ilkesine etki etmeden yönetir. İşbu kullanım Koşulları’ndan veya bu kullanım Koşulları’nın yorumlanmasından, yapılmasından, yerine getirilmesinden, ihlal edilmesinden veya sona erdirilmesinden doğan her türlü uyuşmazlık veya iddia, nihayet Faulkner County, Arkansas, ABD mahkemeleri ve Arkansas’ın doğu bölgesi’nde bulunan herhangi bir federal mahkeme tarafından karara bağlanacaktır.
Bu kullanım şartları’nın herhangi bir hükmünden tarafımızca feragat edilmemesi, söz konusu hüküm veya başka herhangi bir hükümden daha fazla veya devam eden bir feragat olarak kabul edilmeyecek ve bu kullanım koşulları kapsamında herhangi bir hak veya hüküm beyan etmememiz, söz konusu hak veya hükümden feragat anlamına gelmeyecektir. Bu kullanım koşullarının herhangi bir hükmünden feragat edilmesi, yalnızca Inuvo tarafından yazılı olarak imzalanması ve imzalanması halinde geçerli olacaktır.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu kullanım koşullarını sizinle ilgili olarak (sitemize veya herhangi bir kısmına erişiminiz dahil) sebepsiz ve size bildirimde bulunmaksızın derhal feshedebiliriz. Fesih üzerine, sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.
Doğaları gereği, bu kullanım geçerli olmaya devam gereken kullanım koşulları hükümlerini, yani böyle bir feshinden.
Diğer bildirimler, politikalar, prosedürler, anlaşmalar ile birlikte, bu kullanım ve sitemizde şartlar ve koşullar ve bu şekilde, sözlü veya yazılı olarak önceden ilişkilerinde anlayış ve önceki tüm anlaşmaların yerini alır sitemiz ve seninle ilişkimiz kullanımı ile ilgili tüm anlayışı içerir.
Aksine herhangi bir tüzük veya kanun ne olursa olsun, sitemizden kaynaklanan veya sitemizle ilgili bize karşı herhangi bir dava sebebinin, dava sebebinin tahakkuk etmesinden sonraki bir (1) yıl içinde başlaması gerektiğini veya bu dava sebebinin kalıcı olarak men edileceğini kabul etmektesiniz.
Sorular veya Yorumlar
Eğer kullanmak, sitemizin uygulamaları bu şartlarla ilgili herhangi bir sorunuz ya da yorumunuz varsa, ya da sitemiz ile ilişkilerinde, bizimle temasa geçebilirsiniz : [email protected]